Оплата та доставка

ОПЛАТА

По накложеному платежу ми не працюємо, тільки 100% передоплата.

Мінімальна сума замовлення –   500 грн.  

Ми пропонуємо наступні форми оплати при купівлі товарів:

1. Безготівкова

Оплата для фізичних осіб і організацій за безготівковим розрахунком (для платників ПДВ) через Банк. Оплата здійснюється безготівковим банківським переказом, після надання менеджером компанії рахунку-фактури з переліком замовленого Вами товару. Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок (як правило, гроші надходять на розрахунковий рахунок на наступний день).

2. Готівкова

Дана форма оплати може бути використана при купівлі товарів в офісному приміщені ТЗОВ “Арніка”.

Адреса та графік роботи Ви можете подивитися на сторінці « Контакти ».

3. Оплата платіжною карткою

Після оформлення замовлення на сайті або по телефону через менеджерів Вам буде запропоновано оплатити його карткою Visa або MasterCard на корпоративну карту ПриватБанка.

ДОСТАВКА

Доставка  наших виробів проводиться тільки на території України службою доставки – Нова пошта.

Без підтвердження замовлення товар доставлятися не буде.

Доставка в межах Львова – безкоштовна.

Якщо у вашому місті немає нашого представництва, ми доставимо замовлення ваших товарів перевізником “Нова Пошта”.

Перед відправкою, замовлений товар перевіряють на відсутність зовнішніх дефектів. Відправленний Вам товар ми страхуємо на 100%, вартість страховки включається в ціну доставки, ви можете бути спокійні за збереження товару. При пошкодженні або втраті вантажу повну матеріальну відповідальність несе служба доставки.

Уважно розгляньте товар, переконайтеся у відсутності видимих механічних пошкоджень, наявності та правильності заповнення документів. Пам’ятайте, що претензії щодо зовнішнього вигляду доставленого товару ви можете пред’явити тільки до передачі вам товару водієм-експедитором (кур’єром).

Роблячи покупки у нас, Ви отримаєте не тільки якісний товар протягом 14 календарних днів від дати оформлення замовлення. Ми з задоволенням подбаємо про кожне ваше замовлення, незалежно від суми або черговості. Ми дуже хочемо, щоб вам все сподобалося, і ви прийшли до нас ще, – тому ми дуже стараємося!

ТЗОВ “Arnika”досвід з 1993 року

З перших днів діяльності наші зусилля були спрямовані на вирішення головних завдань: створення потужної виробничо-технологічної бази.